» AgraFoods

Współpraca


W Agra Foods stawiamy na rozwój i cenimy nowoczesne rozwiązania. Możemy pochwalić się najbardziej zaawansowanymi technologicznie liniami do przygotowywania i konfekcjonowania warzyw. Dysponujemy własnym zapleczem transportowym oraz kompleksem magazynów i chłodni z możliwością składowania ponad 35 000 ton surowców. Niedawno rozpoczęliśmy budowę kolejnej platformy logistycznej, w której powstaną magazyny wysokiego składowania oraz chłodnie.
Od początku naszej działalności z powodzeniem współpracujemy z polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi, odbiorcami hurtowymi oraz szerokopojętym rynkiem tradycyjnym. Jesteśmy pewni że możemy zaoferować atrakcyjne warunki współpracy również Państwu. Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji.


W AgraFoods stawiamy na rozwój i cenimy nowoczesne rozwiązania. Możemy pochwalić się najbardziej zaawansowanymi technologicznie liniami do przygotowywania i konfekcjonowania warzyw. Dysponujemy własnym zapleczem transportowym oraz kompleksem magazynów i chłodni z możliwością składowania ponad 35 000 ton surowców – w tym również w warunkach atmosfery kontrolowanej. Niedawno rozpoczęliśmy budowę kolejnej platformy logistycznej, w której powstaną magazyny wysokiego składowania oraz chłodnie.


Od początku naszej działalności z powodzeniem współpracujemy z polskimi i zagranicznymi sieciami handlowymi, odbiorcami hurtowymi oraz szeroko pojętym rynkiem tradycyjnym. Jesteśmy pewni, że możemy zaoferować atrakcyjne warunki współpracy również Państwu. Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji.


Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów naszej przyszłej, potencjalnej współpracy.