» AgraFoods

Potencjał

Najważniejsza jest dla nas świeżość oferowanych produktów. Rozbudowana infrastruktura w tym nowoczesny park maszynowy pozwalają na optymalizację każdego etapu procesu technologicznego. Zebrane plony trafiają do chłodni i magazynów z kontrolowaną atmosferą o łącznej powierzchni 20 000 m2. Zaawansowane technologicznie linie do przygotowywania i konfekcjonowania warzyw pozwalają nam na precyzyjną obróbkę mechaniczną surowców, które przygotowywane są w zależności od potrzeb naszych klientów. Nowoczesne linie do przygotowywania oraz zaawansowane metody konfekcjonowania naszych produktów uwzględniające potrzeby indywidualnych kontrahentów gwarantują ciągłość oraz niezawodności produkcji i dostaw. Dysponujemy również własnym zapleczem transportowym. Wszystkie nasze auta wyposażone są w chłodnie z możliwością monitorowania temperatury w każdej fazie dostawy oraz w system GPS, który umożliwia szybką lokalizację każdego ładunku. Dzięki temu mamy pewność, że nasze warzywa dostarczane są zawsze świeże oraz w wymaganym terminie.
Stosowane przez nas technologie umożliwiają prowadzenie działalności zgodnie z najnowszymi standardami, a systematyczne inwestycje stymulują dynamiczny rozwój. Dzięki temu naszą misję, podsumować można krótko słowami : „Świeże warzywa przez cały rok”


Naszą misję podsumować można krótko słowami: „Świeżość przez cały rok”. Najważniejsza jest dla nas bowiem świeżość i naturalność oferowanych produktów. Rozbudowana infrastruktura, w tym nowoczesny park maszynowy, pozwala na optymalizację każdego etapu procesu technologicznego.


Zebrane plony trafiają do chłodni i magazynów o łącznej pojemności 20 000 ton (w tym z atmosferą kontrolowaną). Zaawansowane technologicznie linie do przygotowywania i konfekcjonowania warzyw pozwalają nam na precyzyjną obróbkę mechaniczną surowców, które przygotowywane są w sposób definiowany przez określone potrzeby konkretnego klienta.
Nowoczesne linie do przygotowywania oraz zaawansowane metody konfekcjonowania naszych produktów, uwzględniające potrzeby indywidualnych kontrahentów, gwarantują ciągłość oraz niezawodności produkcji i dostaw. Dysponujemy również własnym zapleczem transportowym. Wszystkie nasze auta wyposażone są w chłodnie z możliwością monitorowania temperatury w każdej fazie dostawy oraz w system GPS, który umożliwia szybką lokalizację każdego ładunku. Dzięki temu mamy pewność, że nasze warzywa dostarczane są zawsze świeże oraz w wymaganym terminie.


Stosowane przez nas technologie umożliwiają prowadzenie działalności zgodnie z najnowszymi standardami, a systematyczne inwestycje stymulują dynamiczny rozwój. Wdrożony system traceability pozwala na szybką i sprawną identyfikację każdej partii oferowanego towaru pod kątem pochodzenia, sposobu upraw, miejsca pakowania, składowania, etc.